http://www.starsforum.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OKmoney
01-25-2014, 03:29 PM
OKmoney
ostatnio skorzystałam z usług tej firmy, potrzebne były mi niewielkie pieniądze, szukałam i znalazłam ofertę promocyjną firmy OKmoney. Promocja trwa do 31 stycznia i obejmuje pierwszą pożyczkę do 500 PLN bez żadnych kosztów. Formularz wypełnia się błyskawicznie przez internet, po złożeniu wniosku przedstawiciel firmy - chyba ktoś z infolinii dzwoni pyta się czy wszystko poszło ok, czy dostaliśmy maila, sms itp. Potwierdzenie swojej osoby robi się poprzez wykonanie przelewy 1 gr ze swojego konta internetowego. Po godzinie od takiej weryfikacji pieniądze są na koncie. Oczywiście założeniem brania pieniędzy w tej firmie jest oddanie ich na czas, gdyż przy opóźnieniach są duże koszty, zresztą przy kolejnych pożyczkach też koszty są wysokie, ale porównywalne z innymi instytucjami tego typu. Jak na razie mogą polecić tą firmę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-21-2014, 12:21 PM
RE: OKmoney
ja też z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę, skorzystałem u nich z pierwszej pożyczki bez kosztów i rzeczywiście tak było, na razie nie potrzebuje więcej Smile
02-23-2014, 04:02 PM
a co w przypadku jeżeli opóźnisz się ze spłatą? jakie konsekwencje, koszty? czy podpisuje sie jakąś umowę kredytową na papierze?
04-08-2014, 04:58 PM
skorzystałam z ich oferty na darmową pozyczkę, oddałam nawet chwilę przed terminem żeby wszystko było ok, ale jak widzę ich oprocentowanie to mnie ciarki przechodzą Sad
04-22-2014, 04:06 PM
ostatnio wylądowała w skrzynce mailowej reklama od nich że za pożyczkę spłaconą w terminie dają bon do tesco na 50 PLN
04-23-2014, 06:28 AM
firma widać aktywnie działa 500pln wzięłam i pożyczyłam jako pierwszą pożyczkę, oddałam 500 teraz przed świętami skorzystałam i wzięłam 300 PLN oddać muszę 396 PLN dostanę 50 PLN w bonie czyli w sumie pożyczyłam 800 z kosztami 46 PLN całkiem fajnie Smile
04-24-2014, 04:05 PM
no i wzięłam na 30 dni 300 PLN z opcją bonu do Tesco, ciekawe jak to się sprawdzi Smile
04-26-2014, 03:33 PM
widzę że instytucje pozabankowe zaczynają prześcigać się w ściąganiu do siebie klientów Smile mozę będzie to z korzyścią dla nas
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | gotowkowiec.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS