http://www.starsforum.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windykator vs komornik
03-02-2014, 03:38 PM
Windykator vs komornik
Witajcie
Chciałbym się tego dowiedzieć, kto jest gorszy, kto ma większe uprawnienia. Czy firma windykacyjna, czy jednak komornik?

Kogo bardziej unikać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 12:52 PM
RE: Windykator vs komornik
według mnie komornik ma większe możliwości, stoi za nim sąd, policja, a w przypadku firmy windykacyjnej praca polega tylko na straszeniu sądem, upominaniu, ponaglaniu do zapłaty.
Tak czy siak lepiej unikać i jednej i drugiej instytucji poprzez właściwą spłatę zadłużenia.
03-04-2014, 04:51 PM
Zdecydowanie komornik jest gorszy, często są to zimni ludzie, bez żadnych uczuć. Wiem, że to jest ich praca i pewnie wśród nich znajdują się i dobrzy i źli komornicy, ale niestety słychać tylko o tych złych
03-06-2014, 08:03 AM
przez krótki moment miałam do czynienia tylko z firmą windykacyjną, ale tylko kilka telefonów i dwa pisma, spłaciłam zobowiązanie i dali spokój, teraz uważam przy zadłużaniu się
03-06-2014, 12:56 PM
moi znajomi z kolej mieli przygodą z komornikiem, niestety najweselej nie było wynosili swoje rzeczy z domu żeby komornik ich nie zabrał, wyglądało to masakrycznie, dla mnie jeden i drugi to okropność i unikam przeterminowanych zaległości, jeżeli pojawia się jakiś problem to staram się zadzwonić do banku i odroczyć termin spłaty
03-11-2014, 04:38 PM
ludzie obu trzeba unikać, a jednym z prostszych sposobów jest nie branie w ogóle pożyczek, płacenie rachunków na czas, a jeżeli już weźmiesz pożyczkę to płać w terminach
03-12-2014, 12:33 PM
zgadzam się rickim, a jeżeli zdarza nam się jakieś opóźnienie w spłacie to trzeba dzwonić do banku, wierzyciela i dogadywać się w taki sposób żeby sprawa nie została przekazana do firmy windykacyjnej lub sądu
03-30-2014, 05:56 AM
unikać trzeba obu, najlepiej w czasie wszystkie swoje zobowiązania regulować Smile jednak jak się zdarzy opóźnienie to trzeba być szczerym z bankiem, pożyczającym i poinformować go o tym i jakoś dogadać się
04-29-2014, 12:03 AM
jeżeli się dopuściło do takiej sytuacji że jeden lub drugi przedstawiciel się z Tobą zaczyna kontaktować to na pewno nie wolno unikać kontaktu, trzeba rozmawiać i za wszelką cenę się dogadać Smile
przecież to też ludzie
03-31-2016, 04:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-29-2018 01:03 AM przez alfredszklar.)
Windykator zazwyczaj tylko straszy i jest namolny, natomiast komornik już nie straszy tylko zabiera się za egzekucję. Wiec lepiej jest mieć problem z windykatorem niż komornikiem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | gotowkowiec.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS