http://www.starsforum.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
filarum
03-27-2014, 04:48 PM
filarum
witajcie. Dostałem ofertę pożyczki z tzw zerowymi kosztami od firmy filarum. Słyszał ktoś o tej firmie? ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi? prośba o opinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2014, 06:06 AM
RE: filarum
Jest to strona należąca do firmy Rapid Finance Polska Sp. Z o.o., która stworzyła serwis internetowy http://www.filarum.pl za pośrednictwem, którego każdy może z łatwością otrzymać szybką pożyczkę. Pierwsza pożyczka gotówkowa jest dostępna w kwocie od 100 do 500 zł, kwota maksymalna zwiększa się o 500 zł z każda kolejną zaciąganą przez Ciebie pożyczką, aż do 2500 zł – w ten sposób firma premiuje stałych i wiarygodnych klientów. W tej chwili mają dla pierwszej pożyczki promocję - zero kosztów
03-31-2014, 02:02 AM
jestem przerażona tym co mi się wyświetliło jak włączyłam symulacje na ich stronie dla kwoty 2500 PLN na 30 DNI RRSO wynosi 1936.3% przecież to złodziejstwo Angry, oczywiście przypadek pierwszej pożyczki w ostateczności jest do zaakceptowania
04-06-2014, 03:35 PM
tak tylko tego typu pożyczki bierzesz jak jesteś totalnie zdesperowana ztn kiedy już bank nie chce dać kiedy nikt nie chce dać, smutne jest to że to jeszcze bardziej wpycha Cię w pętle zadłużenia Sad
04-23-2014, 03:22 PM
tia najgorsze w tym wszystkim jest to, że osoby zdesperowane o których piszesz nata raczej nie mają pomysłu na nic nowego tylko biorą i biorą, a przecież powinny poszukać nowego źródła zarobków, ograniczyć wydatki etc i powoli wyjść z tego
10-02-2014, 05:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-29-2018 01:04 AM przez alfredszklar.)
Filarum jest dość drogą firmą, jeśli chodzi o koszty przedłużenia chwilówki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | gotowkowiec.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS