http://www.starsforum.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt na start
01-21-2014, 04:14 PM
kredyt na start
Przymierzam się do otwarcia swojej działalności gospodarczej, jednak widzę, że nie jestem w stanie poradzić sobie tylko ze swoimi oszczędnościami. W związku z tym zacząłem się zastanawiać nad innymi metodami finansowania dla mojej działalności. W tej chwili rozglądam się w ofertach banków, która jest całkiem spora Smile na co zwracać uwag przy tego typu kredytach, czy wszędzie dostanę taki kredyt na start? Jakie są wymagania względem młodego przedsiębiorcy? Może macie jakieś swoje doświadczenia w tym temacie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-22-2014, 08:01 AM
RE: kredyt na start
ja przy zakładaniu działalności brałem pod uwagę jeszcze środki z urzędu pracy na założenie działalności, myślę że powinieneś o tym sposobie również pomyśleć przed założeniem działalności bo to jest warunek uzyskania takiego finansowania Smile powodzenia
01-22-2014, 04:50 PM
zgadzam się z adam88, o pomoc z urzędu pracy jak tylko jest tak możliwość trzeba się ubiegać, czasami też, ale to znam od znajomego ubiegał się o dofinansowanie z funduszy unijnych na tzw innowacje. Zawsze zanim pójdziesz do banku możesz jeszcze podpytać rodziny czy nie chcą zainwestować w Twój biznes, albo poszukać jakiegoś wspólnika wśród znajomych.
01-22-2014, 04:58 PM
dzięki Smile @adam88 za podpowiedź jeszcze nie uruchomiłem działalności więc pójdę do UP i zorientuje się co i jak
@debjan - dzięki za sugestie, nie wiem co z tymi funduszami z UE, ale mój pomysł raczej innowacyjny nie jest, a jeżeli chodzi o pomoc od rodziny to chyba raczej nie wchodzi grę, przynajmniej w moim przypadku Sad
02-21-2014, 06:20 AM
ostatnio ruszył konkurs inkubacyjny w ideabanku, można wygrać dofinansowanie na tzw startup nawet do 750 tys kredytu na preferencyjnych warunkach, warunkiem jest zawiązanie spółki komandytowej z ideabankiem na okres spłaty kredytu - myślę że oferta warta rozważenia Smile
03-03-2014, 04:33 PM
dzięki za info kabatka, muszę wejść do nich i się podpytać coś więcej na ten temat, swoją drogą w internecie ostatnio pojawia się sporo tzw konkursów na pieniądze na start, myślę że to dobre rozwiązanie chociaż z drugiej strony młody przedsiębiorca może mieć obawy czy aby jego pomysł nie zostanie skradziony Sad
01-07-2016, 08:59 PM
wszystko fajnie ale trzeba uważać żeby z kredytem nie wpakować się na minę....
01-11-2016, 08:19 PM
kredyt to najlepsza opcja pomagająca rozwinąć się firmie...
01-25-2016, 10:24 PM
Nie wystartuje się dzisiaj z przedsiębiorstwem bez kredytu...
02-24-2016, 11:48 PM
hmmm niestety ja swojego biznesu bez kredytu nie mogłem rozruszać , ale za to teraz ma już spłacony kredyt a firma działa coraz lepiej i przynosi duże zyskiSmile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | gotowkowiec.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS