http://www.starsforum.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vivus.pl
01-11-2014, 03:05 PM
vivus.pl
Ja z kolei mogę podzielić się opinią na temat firmy vivus.pl. Jakiś czas temu pojawiały się ich reklamy w telewizji z informacją o pierwszej pożyczce na kwotę 1200 PLN na 30 dni bez żadnych kosztów i faktycznie, skorzystałam pożyczyłam, i po 30 dniach oddałam tylko pieniądze które mi pożyczyli. Prostota ich działania jest niesamowita, wniosek wypełniłam w zaledwie 5 minut i po 15 minutach miałam pieniądze na koncie. Ważne do założenia musisz mieć konto, z którego robisz uwierzytelnienie swojej osoby. Dzwoniłam również na ich infolinię i w szybki sposób miła pani udzieliła mi stosownych informacji. Szczerze mogę polecić Smile przynajmniej dla pierwszej pożyczki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2014, 06:55 AM
RE: vivus.pl
zgadzam się w 100% z @zosica Smile wziąłem u nich pożyczkę na 1200 pln rzeczywiście nie było żadnych kosztów, później jeszcze raz mi się zdarzyło u nich pożyczyć 500 PLN i wszystko było z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Jedyne czego mógłbym od nich jeszcze chcieć to możliwość szybszej spłaty wraz ze zmniejszeniem oprocentowania Smile
02-05-2014, 06:28 AM
też mogę polecić tą firmę, ale tylko na okres promocji Smile skorzystałem i spłaciłem w terminie bez żadnych kosztów, pełen profesjonalizm Smile
02-25-2014, 04:10 PM
no i stało się vivus zwiększył limity Smile pierwsza pożyczka 1400 za darmo na 30 dni, a później kwotę podwyżki podnieśli z 2500 na 3500 Smile
03-07-2014, 02:32 PM
ja właśnie skorzystałem z takiej pożyczki sam proces rejestracji na stronie i weryfikacja jest niesamowicie szybka i skuteczna Smile więc jak na razie jestem mega zadowolony
03-27-2014, 07:46 AM
tutaj promocja fajna jest z tym miesięcznym zastrzykiem bez żadnych kosztów, chyba skorzystam Smile
04-25-2014, 01:40 AM
skorzystałem, oddałem tylko to co pożyczyłem jestem bardzo zadowolony Smile
04-29-2014, 05:03 AM
jedna z zalet vivusa jest to że można w trakcie jednej pożyczki dobierać pieniądze d wysokości limitu Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | gotowkowiec.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS